Vyhraj iPhone 6s a další super ceny!

Tuhle peckovou soutěž jsme připravili přímo pro tebe. To abychom tě u nás na Výhrostroji pořádně přivítali. Hned u startu naší společné super jízdy můžeš vyhrát iPhone, luxusní hodinky Festina a wellness víkend pro dva. Tak to rozjedeme, ne?
Hrajeme celkem tři měsíce a každý měsíc vylosujeme výherce jedné ze tří cen. Naskoč co nejdřív, ať jsi v losování o všechny!

Jdu do toho

Jaké jsou podmínky?

Zaregistruj se na Výhrostroji.
Zabere ti to 10 vteřin.
To jde, ne?
Staň se naším fanouškem na Facebooku.
Jen klikni a jsi tam.
Každý měsíc se účastni alespoň 10 soutěží.
Další výhry se koneckonců
taky šiknou, že jo.

A teď ty bomba ceny

Hotel Studánka

Wellness víkend pro 2 v Hotelu Studánka

1.5.2016 losování

Jako první hrajeme o krásný víkend v nádherném prostředí Orlických hor v hodnotě 5 240 Kč. Vyraz vegetit s parťákem a rozvalte se ve vířivce nebo prozkoumejte pivní stezku. V hotelu Studánka si budete chrochtat blahem v každém případě! Výherce wellness víkendu budeme losovat on-line 1. 5. 2016. To budou nervy!


Hodinky

Hodinky Festina F16881/2

1.6.2016 losování

V druhém losování můžeš vyhrát tyhle skvělé hodinky v hodnotě 8 790 Kč. Udělají borce z každého chlapa a okouzlí všechny ženy v okolí. Jsou fakt luxusní! Jejich šťastného výherce vylosujeme on-line 1. 6. 2016. Tik, tak, čas běží!


iPhone

iPhone 6s 16 GB

1.7.2016 losování

A to nejlepší nakonec! iPhone 6s ti snad představovat nemusíme. Za nový bys vypláznul 17 890 Kč. Steve Jobs jednou řekl: „Chci rozezvučet vesmír.“ Chceš taky? Bez jablíčka to nepůjde. On-line losování o iPhone proběhne 1. 7. 2016. Už teď jsme napjatí!


Facebook

Chceš mít přehled o všech soutěžích?

Výhrostroj sype jednu výhru za druhou.
Sleduj nás na Facebooku a žádná soutěž ti neunikne.