1x voucher na dvě matrace, dva polštáře a dva lamelové rošty od Spíme.cz

Tato soutěž skončila

Vybert si jinou :-)

Soutěže

Výherní pořadí

9655

Venku je zima, vlezlo a sychravo, ty však máš volno, takže můžeš zůstat celý den v posteli. Že si to nedokážeš představit? Že by tě z tvé matrace jen bolela záda a vůbec celý člověk? Není nic jednoduššího, než vyměnit starou proleželou matraci za nový model. A s ní rovnou i rošt a polštář, protože když už něco děláš, měl bys to dělat pořádně.

Odpověz na naše otázky a když trefíš výherní pořadí, můžeš chystat svoji postel na dva skvělé nepolohovací lamelové rošty Classic, dvě matrace Visco Avena Air a dva polštáře Relax z e-shopu Spíme.cz.

Rošty mají nosnost až 140 kg, záruku 5 let, bukový rám a břízové lamely. Středový výplet rošt zpevňuje, je tak odolnější proti zlomení jednotlivých lamel. Matrace mají celkovou výšku 22 cm a jsou vyrobené bez použití lepidel. Díky tomu jsou prodyšnější. Líná pěna, ze které jsou vyrobené, okopíruje krásně celé tělo nocležníka a to nejen na základě jeho hmotnosti, ale i jeho tělesné teploty. Jsou ve snímatelném potahu pratelným na 60°C. Dokonalý pocit odpočinku už dotvoří pouze anatomický polštář Relax vyrobený ze studené pěny, který je vhodný jako prevence bolesti krční páteře. I ten je ve snímatelném pratelném potahu.

E-shop Spíme.cz patří rodinné firmě Postelia, která se zaměřuje na výrobu kvalitních postelí z masivního dřeva. Ovšem nezůstalo pouze u postelí. Absence kvalitních matrací, které by kupujícího nestály celý plat, nakonec přimělo společnost k tomu, začít vyrábět vlastní typy matrací, které teď můžeš mít ve své posteli i ty!

O co hrajeme?

  • 1x voucher na dvě matrace Visco Avena Air, dva polštáře Relax a dva lamelové rošty Classic nepolohovací

Důležité informace

  • 9655.

    správně tipující vyhrává voucher v hodnotě 27 140 korun na dvě matrace Visco Avena Air, dva polštáře Relax a dva lamelové rošty Classic nepolohovací

     


Spíme.cz

Soběslavská 638 , Tábor , 390 02

Telefon:

+420 383 136 000

E-mail:

info@spime.cz

Spíme.cz

Soběslavská 638 , Tábor , 390 02

Telefon:

+420 383 136 000

E-mail:

info@spime.cz

Www:

www.spime.cz

Další soutěže

Facebook

Chceš mít přehled o všech soutěžích?

Výhrostroj sype jednu výhru za druhou.
Sleduj nás na Facebooku a žádná soutěž ti neunikne.