Poslední takováhle soutěž Výhrostroj málem zavařila. A my do toho jdeme znovu!

14.04.2016, Výhrostroj
Poslední takováhle soutěž Výhrostroj málem zavařila. A my do toho jdeme znovu!

Makáme, až se z nás kouří. Rozjeli jsme totiž novou bomba soutěž o fakt parádní ceny! Pro velký úspěch té loňské jsme do toho prostě museli jít znovu. I když je to občas dřina.

Výhry jsou vymazlené, hrajeme o nejnovější iPhone 6s, švýcarské hodinky Festina a wellness víkend pro dva v hotelu Studánka. Prostě brutální jízda!

Jdu do toho

Jaká byla naše první velká soutěžní jízda?

Podobně úžasnou soutěž jsme vyrobili už loni. Jela od května do července a byla to paráda! Účastnilo se jí 5 500 soutěžících a losování výherce bylo to nejnapínavější, co Výhrostroj zažil!

Hrálo se o 3 velké ceny: iPhone 6, víkendový pobyt pro 2 osoby v hotelu U Šemíka a tříchodové menu pro dva v restauraci Triton. Boží, co říkáš? A všechny výhry už mají své šťastné majitele.

Jen se podívej, jakou přináší Výhrostroj radost:

Strojníci makají, co jim síly stačí

Jasně, Výhrostroj nejede sám od sebe. Chce to i lidskou ruku. A posledně nám ty naše málem upadly! Poctivě jsme totiž nastříhali a srolovali 5 500 papírků a nastrkali je do 5 500 kousků brček. To aby bylo losování výherců hezké a poctivé. No dokážeš si to představit?

Už teď si procvičujeme zápěstí na další kolo. To kdyby vás o iPhone 6s soutěžilo dvojnásob. :) Jen to tu dopíšeme a jdeme stříhat další brčka...

Nová soutěž o iPhone a další peckové ceny už jede! Tak naskoč!

Přišlo jaro a dobrá nálada vlila čerstvé palivo i do Výhrostroje. A tak jsme zase vyrobili tak obří soutěž, že jsme Výhrostroj málem zavařili. Jak by se ti líbilo vyhrát telefon s jablíčkem, parádní hodinky a dovču pro dva? Nemusíš pro to dělat skoro nic!

Vážně skoro nic? Přesně tak! Aby do sebe kolečka našeho stroje správně zapadla, stačí dát dohromady tři součástky. Zaregistrovat se na Výhrostroji, což už máš určitě splněné, a nebo to napravíš během 10 vteřin. Pak nás lajkneš na Facebooku a v dubnu, květnu a červnu se každý měsíc zúčastníš aspoň deseti našich soutěží.

No a už to jede, jsi automaticky ve slosování! Zvládneš to i s prstem v nose, ale radši to nezkoušej.

Jdu do toho


Facebook

Chceš mít přehled o všech soutěžích?

Výhrostroj sype jednu výhru za druhou.
Sleduj nás na Facebooku a žádná soutěž ti neunikne.